stelis logo

  Regulamin sklepu

  Strona główna / Regulamin

  Regulamin

  1. Przedsiębiorca, kontakt

  1.1. Podmiotem prowadzącym sklep internetowy za pośrednictwem sieci Internet, działający pod adresem www.stelis.pl jest SUBVISE Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku (zwana dalej: "Stelis"), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, pod numerem KRS: 0000852073, posiadająca REGON: 38663650000000, NIP: 5423405617

  1.2. Adres reklamacyjny: Białystok, ul. Jurowiecka 56, SUBVISE Sp. z o.o.

  1.3. Klient ma możliwość kontaktu z prowadzącym sklep internetowy w każdy z poniższych sposobów:
  - poprzez pocztę elektroniczną na adres: [email protected],
  - przez formularz kontaktowy na stronie sklepu internetowego.

  2. Ogólne zasady korzystania ze sklepu internetowego Stelis

  2.1. Ze sklepu internetowego mogą korzystać tylko osoby, które ukończyły 18 lat.

  2.2. Osoby rejestrujące się w sklepie internetowym oraz dokonujące tam zakupów podają swoje dane osobowe, które Stelis przetwarza na zasadach wskazanych w Polityce prywatności.

  3. Zamawianie towarów

  3.1. Zamówienia przyjmowane są poprzez stronę internetową www.stelis.pl.

  3.2. Towary w sklepie internetowym są szczegółowo oznaczone. Na stronie internetowej znajdują się między innymi informacje o właściwościach towaru, jego cenie, materiale, z którego jest wykonany, orientacyjnej dostępności w salonach stacjonarnych.

  3.3. Zamawiając towar, Klient dokonuje jego wyboru, w sposób właściwy dla danej rzeczy, określając w szczególności rozmiar, kolor, a w razie potrzeby podając także inne specyficzne informacje oraz liczbę sztuk zamawianych towarów.

  4. Ceny

  4.1. Ceny na stronie sklepu internetowego podawane w złotych polskich są cenami brutto, zawierającymi podatek VAT.

  4.2. Do ceny towaru doliczany jest koszt przesyłki, którego wysokość uzależniona jest od wybranej formy dostawy i płatności.

  4.3. Cena podana na stronie w chwili składania zamówienia jest ceną ostateczną, wiążącą zarówno Klienta jak i Stelis. Po złożeniu zamówienia cena zamówionych towarów nie zmieni się, niezależnie od wprowadzonych przez Stelis zmian cen lub rozpoczętych akcji promocyjnych lub wyprzedażowych.

  4.4. Stelis zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w sklepie internetowym, wprowadzania nowych towarów do sprzedaży, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.

  5. Niemożność zrealizowania zamówienia

  5.1. W przypadku braku danego towaru w magazynie lub niemożności zrealizowania zamówienia z innego powodu, Klient zostanie o tym poinformowany poprzez wiadomość e-mail lub telefonicznie. W szczególnie uzasadnionych przypadkach Stelis może odmówić zawarcia umowy sprzedaży w celu ochrony swoich dóbr.

  6. Realizacja zamówienia i dostawa

  6.1. Dostawy towaru realizowane są jedynie na terenie Polski.

  6.2. Jeżeli wybrany towar jest dostępny, a Klient wybrał dostawę pod wskazany adres lub do salonu, to czas dostawy wynosi od 1 do 7 dni roboczych od dnia skutecznego złożenia zamówienia.

  6.3. Czas dostawy może ulec wydłużeniu w okresach wyprzedaży lub akcji specjalnych.

  6.4. W przypadku wyboru jako formy płatności jednej z aktualnie dostępnych płatności online, realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpływie 100% należności za zamówienie. Od tego też momentu należy liczyć termin, w ciągu którego towar zostanie przekazany Klientowi.

  6.5. Dostarczaniem zamówień zajmuje się wybrana przez Stelis firma kurierska.

  7. Umowa sprzedaży

  7.1. Informacje umieszczone na stronie internetowej sklepu www.stelis.pl nie stanowią oferty zawarcia umowy w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego, co oznacza między innymi, że Stelis może odmówić zawarcia umowy w szczególnie uzasadnionych przypadkach, w szczególności w celu ochrony swoich dóbr.

  7.2. Umowa jest zawierana w języku polskim.

  7.3. W zależności od rodzaju wybranej przez Klienta opcji dostawy, Stelis zobowiązuje się do przekazania towaru Klientowi do odbioru w terminie do 7 dni roboczych od poprawnego złożenia zamówienia. W przypadku braku towaru lub niemożliwości zrealizowania zamówienia z innej przyczyny, Stelis niezwłocznie skontaktuje się z Klientem, proponując możliwe w danej sytuacji rozwiązania. Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

  7.4. Stelis wystawia dokument sprzedaży, którym jest faktura VAT.

  8. Odstąpienie od umowy

  8.1. Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży towaru w terminie 14 dni od dnia objęcia rzeczy w posiadanie (odbioru przesyłki).

  8.2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient składa Stelis jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Pocztą na adres: Subvise Sp. z.o.o. ul. Jurowiecka 56, 15-001, Białystok. Lub przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

  8.3. Stelis może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania i sprawdzenia zwracanej rzeczy.

  8.4. Stelis zobowiązuje się niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania Oświadczenia Zamawiającego o odstąpieniu od Umowy, zwrócić Zamawiającemu dokonane przez niego płatności w tym koszty dostawy. Zwrotowi nie będą podlegać dodatkowe koszty wynikające z wybranego przez Zamawiającego sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie stelis.pl. Zwrot kosztów nastąpi w taki sam sposób płatności, jakiego użył Zamawiający, chyba że Zamawiający wyrazi zgodę na inny sposób.

  8.5. Rzeczy należy odesłać na adres: Subvise Sp. z.o.o. ul. Jurowiecka 56, 15-001 Białystok, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Klient poinformował Stelis o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Termin jest zachowany, jeżeli Klient odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni.

  8.6. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku zwrotu towaru w stanie uniemożliwiającym jego dalszą odsprzedaż, czyli towaru, który utracił dla Sprzedawcy jakąkolwiek wartość, Sprzedawca odmówi zwrotu płatności otrzymanej od Klienta, pokrywając w ten sposób szkodę jakiej doznał.

  9. Reklamacje

  9.1. Przedmiotem sprzedaży są produkty nowe, bez wad. W przypadku wystąpienia wad produktów Stelis ponosi odpowiedzialność za wady.

  9.2. Każda rzecz kupiona w sklepie internetowym stelis.pl może być reklamowana, zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego dotyczącymi rękojmi przy sprzedaży.

  9.3. Sklep zaleca odesłanie zakupionego towaru na adres: Subvise Sp. z o.o., ul. Jurowiecka 56, 15-001 Białystok.

  9.4. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

  9.5. Stelis rozpatruje reklamacje najpóźniej w terminie 14 dni od daty otrzymania na w/w adres przesyłki z reklamowanym produktem. Sklep dołoży wszelkich starań, żeby w terminie 14 dni Klient został powiadomiony o wyniku reklamacji.

  9.6. W przypadku uznania reklamacji za uzasadnioną, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje dostępne w sklepie towary.

  10. Formy płatności

  10.1. Dostępne formy płatności:
  Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro.
  Przelew online
  BLIK

  10.2. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A.

  11. Przetwarzanie danych osobowych

  11.1. W celu utrzymania konta Użytkownika oraz zawierania i wykonywania umów sprzedaży, a także wykonywania obowiązków sprzedawcy wynikających z faktu zawierania umów sprzedaży na odległość, Stelis przetwarza dane osobowe Klienta, które Klient podaje dobrowolnie. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce "Polityka prywatności".

  Ta strona używa plików "cookies" w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  Zgoda